T.J.Thyne

19. srpna 2010 v 13:43 | Bibi_747 |  TJ Thyne
T.J. Thyne se narodil 7.3.1975 v Bostonu, Massachusetts, USA. Jako dítě se mnohokrát stěhoval. Už jako mladík si zahrál v několika produkcích po celé zemi včetně mimo Broadwayské produkce Van Ghoga v New Yorské Mint Theather Academy. Studoval herectví u mnoha učitelů z celých Spojených států a Britské Kolumbie. Promoval na Univerzitě Jižní Kalifornie, kde studoval čtyři roky herectví.

Netrvalo dlouho a zahrál si v bezpočtu rolích v televizních seriálech, jmenujme například Přátelé, Odložené případy, Boston Legal, Plastická chirurgie s. r. o., Kriminálka New York, Kriminálka Las Vegas, Huff, O.C. nebo 24 hodin. Z filmů jmenujme třeba Grinch, Erin Brockovich, Kdo hulí, ten umí nebo Po čem ženy touží.

Postava Dr. Jack Hodgins

Dr. Jack Hodgins pracuje na Jeffersonu jako entomolog, zabývá se také minerály a spóry. Je díky hmyzu a larvám v ostatcích schopen určit přesný čas smrti oběti. K jeho velkým koníčkům patří konspirační teorie a spiknutí.

V týmu působí jako největší vtipálek a hýří všemožným sakrasmem a často poskytuje Zackovi cenné rady ohledně žen a života. Postupem času se dozvídáme, že jeho rodina je velmi bohatá a vlivná a že Jack je jedním z hlavních sponzorů Jeffersonova institutu. Má zalíbení v Angele, které se postupně vyvine až ve svatbu na konci druhé série. Svatba se nakonec nezdaří, protože Angela je stále ještě vdaná za někoho jiného.

zdroj :


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 BiBi747 BiBi747 | 21. srpna 2010 v 22:18 | Reagovat

sry toto malo byť o Tamare , ale nejako som sa zakecala a potom to tak aj dopadne :)

2 Ann Ann | Web | 22. srpna 2010 v 23:45 | Reagovat

jasně ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama