Eric Millegan

9. září 2010 v 17:52 | Bibi_747 |  Eric Millegan
Eric Millegan se narodil 25.8.1974 v Hac­kettstownu, New Jersey, USA. Vyrůstal ve Springfieldu v Oregonu a získal titul Bakalář umění na univerzitě v Michiganu. Otevřeně se hlásí ke své homosexualitě.
Jeho televizní kariéra zahrnuje tituly jako je Zákon a pořádek: Zločinné úmysly a 100 Centre Street. Ve filmu On_Line debutoval jako Ed Simone, jenž byl oficiálním účastníkem Berlínského mezinárodního filmového festivalu, filmového festivalu Sundance a filmového festivalu Cinequest, kde získal cenu za nejlepší výpravu.
Co se týče jeho divadelní kariéry, tak účinkoval na New Yorských divadelních představeních jako Broadwayský Jesus Christ Superstar, ve hře Vlasy v provedení od Encores v City Center, kde zpíval sólo "Aquarius", a New Yorské premiéře Mrtvý muž přichází. Hrál hlavní role ve workshopech a při čteních Jarního probuzení, jenž režíroval Michael Mayer, v Hospodě na kraji cesty - režie Jason Moore, Strýčkovi Broadway, Masce od Barryho Manna a Cynthie Weil režírované Richardem Maltby Jr. a v současném mimo Broadwayském hitu Ministranti.
Jeho regionální divadelní kariéra zahrnuje role v Guthrieho divadle, Cincinnati Playhouse in the Park, Theater Repertory of Saint Louis a Paper Mill Playhouse, kde hrál roli Harold spolu s Oskarovou herečkou Estelle Parsons jako Maud ve světové premiéře Harold & Maude: Muzikál od Toma Jonese a Josepha Talkena.
Postava Dr. Zack Addy
Zack Addy pracuje na Jeffersonu ze začátku seriálu jako asistent Dr. Brennanové, zatím co dokončuje několik svých doktorátů. Je mladý, talentovaný, velmi inteligentní a má fotografickou paměť. Jeho doména je stejná jako Brennanina, čili analýza a identifikace lidských ostatků na základě kosterních pozůstatků. I když má velký talent, je si hodně nejistý v otázce mezilidských vztahů a je neschopný vyjádřit svůj názor.
Koncem první série je Zackovi naznačeno, že jako asistent Temperance velmi zpohodlněl a přestal pracovat na svých doktorátech. Následně mu jeho kolegové život asistenta na Jeffersonu značně znepříjemňují v motivaci k dokončení svých doktorátů. V první polovině druhé série Zack konečně získává svůj doktorát a setrvává na Jeffersonu v týmu Dr. Brennanové, i když se z počátku zdálo, že to tak nebude.
Filmografie


zdroj :
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama